Konsorcjum

PW_logoPolitechnika Warszawska, PW – państwowa wyższa uczelnia w Warszawie. Jest jedną z największych i najlepszych wyższych uczelni technicznych w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. 

 

 

Sport Medica logoSport Medica S.A. – Carolina Medical Center to jeden z najnowocześniejszych prywatnych ośrodków leczenia ortopedycznego w Europie, należący do Grupy LUX MED – lidera rynku usług medycznych w Polsce. Podmiotem zarządzającym Carolina Medical Center jest Sport Medica S.A.

 

 

coi logoCentrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie – placówka onkologiczna, wywodząca się z Instytutu Radowego, założonego w 1932 roku w Warszawie z inicjatywy Marii Skłodowskiej-Curie.

 

 

uw logoUniwersytet Warszawski – polska uczelnia publiczna, założona 19 listopada 1816 roku w Warszawie. Powstał w 1816 roku pod nazwą Królewski Uniwersytet Warszawski. To największa, jedna z najlepszych i najstarszych szkół wyższych w Polsce, a jednocześnie najdłużej działająca uczelnia w stolicy.

 

 

WUM logoWarszawski Uniwersytet Medyczny – jest jedna z najstarszych szkół medycznych w Polsce. Od ponad 200 lat kształci i szkoli w zakresie medycyny oraz farmacji. Uniwersytet prowadzi studia doktoranckie i podyplomowe, a także naucza w ramach zawodowych kursów specjalizacyjnych i dokształcających.

 

 

Harvard Medical School logoHarvard Medical School – amerykańska wyższa szkoła medyczna, stanowiąca jeden z dziewięciu wydziałów Harvard University. Od wielu lat znajduje się w czołówce szkół medycznych na świecie. Zarówno w 2010, jak i w 2011 zajęła pierwsze miejsce w rankingu miesięcznika U.S. News & World Report prezentującym najlepsze amerykańskie wyższe szkoły medyczne w zakresie badań naukowych.

 

 

University of Pittsburgh logoUniversity of Pittsburgh – uniwersytet w Pittsburghu, USA. Założony w 1787, zatrudnia 1500 pracowników i ma 28766 studentów (stan na 19 września 2014).. 19. w rankingu amerykańskich uniwersytetów publicznych, 57. w rankingu wszystkich amerykańskich uniwersytetów, znany zwłaszcza że swojej szkoły medycznej i ekonomicznej.

 

Dodaj komentarz